O tiksliau tai - apie mane

Aš - Kęstutis Urbonas (45m.), gyvenu Emyratuose 8 metus. 

Pirmą kartą Emyratus aplankiau 2012 metais, o gyventi atsikrausčiau 2014 sausį. 

Turėdamas daug laisvo laiko pradėjau tyrinėti šalį, ir ne tik turistine prasme. Greitai atsirado draugų, kurie padėjo pažinti čia gyvenančių žmonių darbo, verslo, kultūros įpatumus, religiją. Teko perskaityti net Koraną. Netrukus atsirado ir bendraminčių, su kuriais pradėjome važinėti po turistinius objektus,  į dykumas, kalnus. Emyratai - nuolat ir labai sparčiai auganti šalis. Sakyti, kad žinau jau viską - būtų neteisinga. Čia kasdien atsiranda po naują pastatą, restoraną, statomi keliai, todėl šalies tyrinėjimas man tapo nenutrūkstamu hobiu. Kas be ko į šalį atvykdavo ir draugai, bei draugų draugai, kurie prašydavo parodyti, papasakoti, nuvežti. Sunku pasakyti, kiek esu turėjęs keleivių, tačiau tikrai šimtais. Kažkuriuo metu visa tai peraugo į apmokamą darbą. Turizmas šioje šalyje yra sezoninis - vasaros metu net čia gyvenantys taikosi ištrūkti į vėsesnes šalis. Todėl turiu ir kitokių veiklų: dirbu IT srityje, konsultuoju įmonių atidarymo, kraustymosi gyventi į Emyratus, prekių ar paslaugų įvedimo į rinką klausimais. Šios veiklos taip pat papildo patirčių bei pasakotinų istorijų bagažą, tad keliautojai atsiliepimuose džiaugiasi mano pasidalinta asmenine patirtimi ir nuotykiais. 


Dirbu vienas pats. Visi mano rengiami turai yra privatūs - nerenku grupių. Manau, kad pailsėti atvykę žmonės neturėtų derintis prie kitokius pomėgius turinčių keleivių. Esu daręs ekskursijas didelėms grupėms (24 ir 32 keleiviai), tačiau tai yra per daug sudėtinga tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Dėl patiriamos įtampos neįmanoma pasiekti mano užsibrėžto rezultato - kad visi būtų visapusiškai patenkinti mano ekskursijomis.

Kaip jau minėjau - turai yra privatūs, unikalūs. Viskas vyksta pagal keliautojų pomėgius, fizinį pasirengimą, kelionės tikslus. Visos Ekskursijų puslapyje aprašytos kelionės yra visapusiškai keičiamos: jei kas mėgsta pamiegoti - išvyksime vėliau, kas nori pietauti tris kartus per dieną - prašom. Norite atsibusti dykumoje arba ant vandenyno kranto palapinėje - ir tai galiu suorganizuoti. Trumpiau tariant - keliones panuojate Jūs, o aš tik pasakoju galimybes ir jas vykdau. Užsakymus tvirtinu išskirtinai TIK PO POKALBIO.

Suprantu bei palaikau ir tuos keliautojus, kurie nori patirti šalį savarankiškai (kai kas tiesiog negali pernešti ėjimo kieno nors pėdomis. pvz. aš). Visada atvirai dalinuosi vietomis bei patarimais kur ir ką pamatyti, kas naujo atidaryta, ką geresnio nusipirkti. Per tiek metų atradau gausybę vietų, kur pakanka vien mano fotografijos, kad gautumėte stebėtinai dideles nuolaidas ir svarbiausia - pardavėjų nenorą jus apgauti.

Nemėgstu pataikavimo ir pats taip nesielgiu. Vertinu abipusę pagarbą, nuoširdumą, todėl iš manęs nereikėtų tikėtis, kad aš parsiduosiu dėl didesnio uždarbio, ar klientų kiekio. Visada išklausau 

Dar daug galėčiau prirašyti tekso, tačiau kai pats pasakoju - jaučiuosi lyg girčiausi. Labiau mėgstu atsakyti į klausimus. Tad pasilikime kažką pokalbiams susitikus.